DCHUDZANIE PRZEZ GŁODÓWKĘ OSŁABIA ORGANIZM!
JEST LEPSZY SPOSÓB


TYSIĄCE ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNICZEK.

Dołącz do nich już dziś!


DIETA OXY, ​NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANA DIETA W POLSCE, TERAZ DOSTĘPNA W TRZECH WARIANTACH

To tradycyjna Dieta OXY, w której białko pozyskujesz między innymi z dobrej jakości mięsa.


 • Dostarczaj codziennie niezbędne składniki.
 • Białko pochodzi m.in. z dobrej jakości mięsa.
 • Dieta odchudzająca oparta jest na rotacji makroskładników.
 • Ograniczenie węglowodanów i większa ilość białka.

Nie jesz mięsa? Wybierz OXY Vege. W menu OXY Vege nie ma mięsa. Są tylko najzdrowsze produkty pochodzenia zwierzęcego, na przykład jajka — jedyny produkt na świecie, w którym jest wszystko prócz witaminy C!


 • Zapewnij sobie niezbędne aminokwasy.
 • OXY Vege to racjonalna odmiana wegetarianizmu – laktoowowegetariańska.
 • Zapotrzebowanie na białko pokryjesz z produktów roślinnych, mlecznych i jaj.
 • W tej wersji Diety OXY eliminujemy każde mięso, nawet ryby.

A jeśli nie jesz mięsa, ale jesz ryby? Wtedy wybierz trzeci wariant: OXY VEGE + Fish, a w Twoim menu znajdą się dodatkowo smaczne, zdrowe dania rybne.

 • To wersja dla osób, które ograniczają mięso, ale nie ryby.
 • Źródło białka jest urozmaicone, dzięki temu dieta jest zbilansowana.
 • To modyfikacja diety laktoowowegetariańskiej wzbogacona o ryby.
 • Białko pochodzi ze źródeł roślinnych – znajdziesz je też w postaci serów, jaj oraz ryb.
KUP DIETĘ OXY

ZOBACZ, CO O ODCHUDZAJĄCEJ DIECIE OXY PISZĄ NAJWIĘKSZE PORTALE

"Przepisy w diecie OXY są dobierane indywidualnie po zarejestrowaniu się i uregulowaniu opłaty. Decydując się na kurację, musisz podać swoje gabaryty i określić cele odchudzania. W zamian za opłatę dostajesz jadłospis, listę zakupów czy dodatkowe bonusy, np. wiadomości motywacyjne. Produkty proponowane w diecie OXY są standardowo polecane w zdrowej i lekkiej diecie."

https://kobieta.onet.pl/zdrowie/profilaktyka/dieta/dieta-oxy-jadlospis-opinie-przepisy-etapy-i-efekty-diety/zwd8byk

"Jeśli zdecydujesz się na dietę OXY, każdy posiłek będziesz komponował z konkretnych produktów, niekiedy korzystając z gotowych przepisów. Na szczęście, przygotowanie dań nie jest ani skomplikowane, ani czasochłonne. Zwolennicy diety OXY podkreślają, że łatwo na niej wytrwać, bo nie zakłada głodówki. Zaś dodawanie do posiłków świeżych warzyw i owoców sprawia, że nie są monotonne."

http://zdrowie.dziennik.pl/diety/artykuly/448379,zdrowa-alternatywa-dla-dukana-dieta-oxy.html

"Dietetycy już wiedzą, które modele żywienia będą najpopularniejsze w nadchodzącym roku. Hitem będzie dieta OXY. Pojawiła się w Polsce całkiem niedawno i zyskuje coraz większą popularność. To dieta białkowa (proteinowa), która trwa cztery tygodnie i podzielona jest na cztery fazy. Na diecie OXY spożywa się też koktajl z żurawiny, który przygotowuje się samemu."

https://fitness.wp.pl/19480,dlaczego-dieta-oxy-swieci-triumfy

"To dieta dopasowuje się do nas, a nie my do niej. To chyba największe novum w odchudzaniu na przestrzeni ostatnich lat. Dieta OXY okazuje się zatem być nadzieją dla tych, którzy borykają się z nadwagą i szukają skutecznego oraz zdrowego rozwiązania. OXY to prawdziwie nowoczesna dieta, mieszanka zbilansowanego żywienia i czynników psychologicznych."

http://wizaz.pl/Kuchnia/Nowosci-kulinarne/odchudzajaca-dieta-bialkowa

"Posiłki przygotowuje się bardzo łatwo, nie wymagają one od nas ani dużo czasu, ani dużego nakładu pieniędzy. Na diecie nie czuje się głodu pięć posiłków, które spożywać należy co 2–3 godziny w zupełności pokrywają nasze dzienne zapotrzebowanie. Ponadto, dużym plusem jest oxy shake, który jest smaczny i dodaje energii."

https://portal.abczdrowie.pl/dieta-oxy-zasady-efekty-i-przeciwwskazania


I DLATEGO CELEBRYCI WYBIERAJĄ DIETĘ OXY!

Iga Wyrwał, modelka i aktorka

Łał, już po pierwszych dniach na Diecie OXY poznałam wspaniałe smaki.

Iza Warszawska, blogerka

Ja postawiłam na OXY i nie zawiodłam się.

Ania Duża z Warsaw Shore

Dieta OXY to smaczny sposób na odchudzanie!

Paula “Boogiesilver”, vlogerka

Diety OXY nie nazwałabym dietą! To po prostu zdrowe odżywianie.

Ola Nowak z Beksy

Dieta OXY też jest kobietą.


TO WSZYSTKO DZIĘKI TEMU, ŻE DIETA JEST BIAŁKOWO-ROTACYJNA — SKŁADA SIĘ Z 4 FAZ ODCHUDZAJĄCYCH, A KOŃCZY STABILIZACJĄ

Stosuj się do nich podczas odchudzania.

Kiedyś kobiety spełniały marzenia o zgrabnej figurze kosztem zdrowia. Diety działały, ale szkodziły. Bo duża ilość białka sprzyja odchudzaniu, ale z drugiej strony — może źle wpływać na organizm.

Nie musisz wybierać między zdrowiem, a sylwetką. Jak to osiągnęliśmy? Dzięki cotygodniowej rotacji makroskładników: tłuszczów i białek. Spójrz:

1
tydzień

DETOX

Dietę zaczynasz od fazy detox, czyli oczyszczania. Dużo owoców, warzyw i koktajli o wyśmienitych smakach. Ta faza przygotuje Cię na odchudzanie.

2
tydzień

FAT BURNING

W tej fazie większej podaży białka podkręcasz metabolizm. Spokojnie, ilość białka jest na tyle duża, aby pobudzić spalanie tłuszczu i na tyle mała, aby nie zaszkodzić. Pełna równowaga.

3
tydzień

STEP

Trzeci tydzień! Faza Step to druga faza o zwiększonej zawartości białka, szczególnie pochodzenia roślinnego. Jadłospisy bogate są w dania na bazie ciecierzycy, fasoli, soczewicy czy grochu. Dzięki temu wcześniej podkręcony metabolizm utrzymuje się na wysokich obrotach.

4
tydzień

BALANCE

Czyli faza równowagi. Równowagi między węglowodanami, tłuszczami i białkami. Tu zaczynasz jeść produkty, które wcześniej na chwilę wykluczyłaś, na przykład produkty zbożowe i owoce.

5

STABILIZACJA

Spisałaś się! Teraz Twoje wysiłki nie mogą pójść na marne. W związku z tym dieta odchudzająca musi zawierać fazę wyprowadzającą. Stabilizacja to bezpieczny powrót do „normalnego” odżywiania się — tak, aby jedzenie bogatsze w kalorie nie chowało się pod skórą, powiększając tkankę tłuszczową, tylko spalało się na energię.

Rotacja makroskładników pozwala na skuteczną redukcję poprzez zastosowanie zwiększonej podaży białka naprzemiennie ze standardowym rozkładem makroskładników. Nierzadko wpływa na przyspieszenie tempa metabolizmu przy jednoczesnym ograniczeniu niepożądanych skutków diet monoskładnikowych. Zobacz opinie o Diecie OXY napisane przez Verenne oraz Styleev.


NAJPOPULARNIEJSZA DIETA NA INSTAGRAMIE!


OXY - TO NIE TYLKO DIETA, TO STYL ŻYCIA

W cenie pakietu dostajesz również wsparcie dietetyków online, darmowy dostęp do treningów OXY365, 10 poradników oraz plan walki z cellulitem. Dieta OXY występuje w wersji odchudzającej, stabilizacyjnej oraz na przytycie.


ROZPOCZNIJ DIETĘ OXY - NAJPOPULARNIEJSZĄ DIETĘ ODCHUDZAJĄCĄ!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dostęp do diety w specjalnej cenie!

Promocja trwa tylko dzisiaj: 2022.06.01